ART / Lithographs / Silkscreen 9579112
nr 957 9112
SILKSCREEN
Efter Chagall, unsigned, sheet: 23 x 20,
Efter Chagall, osignerad, bladets mått: 23 x 20
800
SEK 400
Monday April 27 2015
at 18:27:05
24/4 17:23:09